China Signage Display Online Marketplace

Wysoka jakość, najlepszy serwis, za rozsądną cenę.

Dom

China Signage Display Online Marketplace

profil firmy

Chiny Signage Wyświetlacz Online Marketplace się produkcją, sprzedażą i technicznej obsługi posprzedażnej jako całości, zaangażowanych w profesjonalnych produktach.
Oto zbiór największych producentów marek w Chinach Biznesu Field. Mamy tylko zapewnienie wysokiej jakości produkt.
Producenci mają wysokiej jakości profesjonalnych techników i zaawansowana nowoczesna produkcja equipment.All tych produktów są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione w wielu różnych rynkach na całym world.Their dobrze wyposażone sale i doskonałą jakość kontroli na wszystkich etapach produkcyjne pozwalają nam zagwarantować pełnej satysfakcji klienta.

W wyniku naszych wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, zyskali globalną sieć sprzedaży wyniósł w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Oceanii i Europie Zachodniej.
Platforma będzie głęboko zakorzenione w nowe stadium chińskich produktów firmy, lepiej dostosowane i rozwijać.

Jeśli masz wymagania, prosimy kliknąć na stronie produktu w "Kontakt" 'Teraz producentów. Naciśnięcie przycisku lub dostawców bezpośredni kontakt Produkty sprzedaż będzie odpowiadać na wiadomości e-mail.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Historia Fabryka zatrudnia namiętne, energiczny, pracowity i ciekawy intelektualnie ludzi, którzy mają interes w biznesie i historii. Nasz zespół obejmuje Biznesmenów, kreacji i archiwistów, którzy mają doświadczenie w innych agencji komunikacji marketingowej, korporacji, firm medialnych, instytucji kulturalnych i technologii oraz firm konsultingowych.

W 1998 Tech-Long jest oficjalnie założona w dniu 18 grudnia. W początkowych dniach powierzchnia jest mniejsza niż 40 arów, a personel jest mniejsza niż 100. Jej głównym produktem jest 5 galonów maszyna maszyna i napełniania wody do małej butelki. Jednak nasi pracowici Tech-Long pracownicy boją się bez trudu i pracy w dniu czele produkcji i nocy, wszystko to przyczynia się do naszego Tech-Long nową erę w.

<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : $1,000,000-$5,000,000

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny China Signage Display Online Marketplace Certyfikaty Chiny China Signage Display Online Marketplace Certyfikaty Chiny China Signage Display Online Marketplace Certyfikaty Chiny China Signage Display Online Marketplace Certyfikaty